KOLON HİDROTERAPİ

Kalın bağırsağı yıkayan sağlıklı bir arınma yöntemidir. Hem fiziksel, hem de duygusal rahatlama sağlar. Özellikle bağırsak tembelliği ve kabızlık için etkili bir çözümdür.

Kolon hidroterapi, düzenli beslenme alışkanlıklarına giden yolda önemli bir başlangıç noktasıdır.

Barsaklar bedenimizin bağışıklık sisteminin en önemli organıdırlar. Bedenin birçok hastalığının temel nedeni barsakların iyi çalışmamasıdır. Barsakların çalışmamaya başlaması aynı zamanda buradan salgılanmakta ve emilmekte olan birçok hormon veya enzimin dengelerinde bozulmalara neden olur.

Barsakları iyi çalışmayan insan; psikolojik ve metabolik birçok hastalığının aynı zamanda bağışıklık sisteminin bozuk olmasının temel nedeninin bu durumdan kaynaklandığını bilmez. Bu yüzden normal bir barsak florasına kavuşmak, kronik ve psikolojik pek çok hastalıktan kurtulmak amacıyla barsakların temizlenmesi son derece önem taşır.

 

Kolon hidroterapi; kısaca kalın bağırsakların su ile temizlenmesi işlemidir. Hem sindirim kanalına ait fonksiyon bozukluklarında hem de bağışıklık sistmi hastalıklarında önemli bir destek tedavisidir.

 

 

Vücudu kimyasal atıklardan arındırmanın en önemli yolu kalın bağırsak duvarına yapışmış olan bu atıkların kolon hidroterapi ile temizlenmesidir. Kolon hidroterapi 40-45 dakika boyunca vücut ısısındaki suyun kalın bağırsak içinde dolaştırılması ile yapılan özel bir işlemdir. Kolon hidroterapi ile toksinlerden arınan kişi strese karşı daha dirençli, hastalıklara karşı daha güçlü olacak ve daha sağlıklı bir hayat sürdürecektir . 

Kolon hidroterapi uygulamasını göz ardı edilmemesi gereken duygusal etkileri var. Size sıkıntı veren tüm katı atıklarla birlikte, geçmişin içinizi daraltan duygusal çöplerinden de, kolon hidroterapiyle kurtulabilirsiniz. 

19.02.2013
6871 Kez Okundu

Hizmetler

 • MORA TERAPİ ( BİOREZONANS TEDAVİSİ )

  MORA TERAPİ ( BİOREZONANS TEDAVİSİ )

  BİO REZONANS yöntemi ile bir seansta sigarayı bırakmak mümkün. Sağlığınız için zararlı alışkanlıklarınızdan kurtulun.
 • PRP TEDAVİ

  PRP TEDAVİ

  PRP tekniği ile zayıflayan ya da ölmeye yüz tutan saç kökleri canlanıp, eski sağlığına kavuşuyor.
 • NÖRAL TERAPİ

  NÖRAL TERAPİ

  Nöralterapi vejetatif diğer bir adıyla otonom sinir sistemine etki ederek vücudun iç dengesine kavuşmasını sağlayan lokal (bölgesel) bir enjeksiyon yöntemidir.
21.09.2017    aktif 15    bugün : 63    toplam : 458665