Hakkımızda

Vizyon

Modern tıbbın gelişimiyle birlikte temel kuram olan hastalık yoktur hasta vardır felsefesinden iyice uzaklaşılarak hastalıkların tedavisinde buzdağının sadece görünen kısmıyla ilgilenilmeye başlandı. Teknolojinin nimetleri hastalıkla mücadelede hekimlerin önüne sınırsız imkanlar sundu ama hekimlik bir sanat olmaktan çıkıp gelişen teknolojinin güdümüne girdi.

Bütünsel tıp, teknolojinin imkanlarını kullansa da bu aracın amaç haline gelmesine dur diyen bir duruş olarak ortaya çıktı. Bütünsel tıbba göre “Hastalık yoktur hasta vardır”. Aynı zamanda bütünsel tıbba göre “Hekimlik bir sanattır” .

Teşhis ve tedavide hekimin parmak uçları yani el becerisi ve hastanın vermiş olduğu bilgiler en az teknolojin sağladığı imkanlar kadar önemlidir. Çünkü bütünsel tıp sadece hastalığa değil hastaya ve hikayesine de yoğunlaşır. Böylece buzdağının sadece görünen kısmıyla ilgilenmek hastanın sağlığına kavuşmasını sağlamaktır.

Misyon

Ozon Center kurucusu Dr. Ergin Ertan ve sağlık ekibiyle birlikte 2006 yılından itibaren hastalıklarınızın tedavisinde modern ve geleneksel yöntemleri önyargısız şekilde değerlendiriyor ve sizin için en uygun tedavi protokolünü belirleyerek hastalığınızla birlikte sizi iyileştirmeye odaklanıyoruz.

Sertifikalarımız

21.09.2017    aktif 18    bugün : 74    toplam : 458676